KONST / Litografier / Serigrafi 10676008
*
nr 1067 6008
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), Ur Notes, AP, 3/25, bladets mått: 34x48
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 november 2016
kl 19:40:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 19:04:27
1
Vinnande bud
7/11 19:32:58
2
150 kr
7/11 19:32:58
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier notes richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:23
-
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:39
-
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:22
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Richard Ryan
nr 1067 6008
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), Ur Notes, AP, 3/25, bladets mått: 34x48
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/11 19:04:27 | 1 | Vinnande bud |
7/11 19:32:58 | 2 | 150 kr |
7/11 19:32:58 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier notes richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:23 -
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:39 -
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:22